Товщина рами – цільногнутий профіль 122 мм + терморозрив
Ширина рами – 122 мм
Товщина металу рами – 1.4 мм
Утеплення рами – мінеральна вата
Ущільнення – двоконтурне, “V”-подібне
Товщина полотна – 97 мм, торець зашит МДФ
Товщина металу полотна – 0.5 мм
Утеплення полотна – мінеральна вата
Товщина МДФ накладки – 16 мм/16 мм
Лиштва – з прихованим кріпленням, МДФ 16-19 мм
Механізм нижній/верхній – MOTTURA 54.797 + девіатор
Серцевина – KALE або ШЕРЛОК
Петлі – 3 шт, 27 мм, на підшипниках
Ручка – на розеті
Броненакладка – втоплена
Антизрізи – 2 шт
Додатково – Регулятор притвору/нічний замок/вічко/нержавіючий поріг
Двері в квартиру
Вхідні двері в квартиру Art 14 | Art 15
| Сторона відкриття | Права, Ліва |
|---|---|
| Конструктив | Тип – 10 |
| Товщина рами | цільногнутий профіль 122 мм + терморозрив |
| Ширина рами | 122 мм |
| Товщина металу рами | 1.4 мм |
| Утеплення рами | мінеральна вата |
| Ущільнення | двоконтурне, “V”-подібне |
| Товщина полотна | 97 мм, торець зашит МДФ |
| Товщина металу полотна | 0.5 мм |
| Утеплення полотна | мінеральна вата |
| Механізм нижній/верхній | MOTTURA 54.797 + девіатор |
| Петлі | 3 шт |
| Антизрізи | 2 шт |
| Додатково | Регулятор притвору/нічний замок/вічко/нержавіючий поріг |
| Розмір | 860×2050 мм, 960×2050 мм |





