Тип рами – труба 60х40
Ширина рами – 60 мм
Товщина металу рами – 1.0 мм
Утеплення рами – без утеплення
Ущільнення – “V”-подібне
Товщина полотна – 70 мм
Товщина металу полотна – 0.5 мм
Утеплення полотна – мінеральна вата
Товщина МДФ накладки – 10 мм/10 мм
Лиштва – МДФ 10 мм
Механізм нижній/верхній – APECS 2600 / AVERS 96/S6
Серцевина – Китай
Петлі – 2 шт
Ручка – на розеті
Броненакладка – втоплена
Антизрізи – 2 шт
Двері в квартиру
Вхідні двері в квартиру Art 16
9 840,00 ₴
Вхідні двері в квартиру. Колір дверей ззовні – Антрацит, молдінг чорний акріл втоплений. Колір дверей зсередини – Біла Шагрень. Товщина рами – 60 мм. Товщина полотна – 70 мм. Замки – APECS 2600 / AVERS 96/S6. Антизрізи.
| Сторона відкриття | Права, Ліва |
|---|---|
| Розмір | 860×2050 мм, 960×2050 мм |
| Конструктив | Тип – 10 |
| Тип рами | труба 60х40 |
| Ширина рами | 60 мм |
| Товщина металу рами | 1.0 мм |
| Утеплення рами | без утеплення |
| Ущільнення | “V”-подібне |
| Товщина полотна | 70 мм |
| Товщина металу полотна | 0.5 мм |
| Утеплення полотна | мінеральна вата |
| Механізм нижній/верхній | APECS 2600 / AVERS 96/S6 |
| Петлі | 2 шт |
| Антизрізи | 2 шт |





