Тип рами – цільногнутий профіль
Ширина рами – 110 мм з лиштвою
Товщина металу рами – 1.4 мм
Утеплення рами – мінеральна вата
Ущільнення – двоконтурне, “V”-подібне
Товщина полотна – 80 мм
Товщина металу полотна – 1.4 мм
Утеплення полотна – базальтова вата
Товщина МДФ накладки – -/10-16 мм
Лиштва – в колір рами
Механізм нижній/верхній – CLASS 252R / CLASS 257L
Серцевина – Китай
Петлі – 3 шт, 20×140 мм, крапля
Ручка – на розеті
Броненакладка – втоплена
Антизрізи – 2 шт
Додатково – Регулятор притвору/нержавіючий поріг/склопакет
Двері в дім
Вхідні двері для будинку Art 30
15 760,00 ₴
Вхідні двері в дім. Двері ззовні – метал 1.4 мм в кольорі RAL 7024. Двері зсередини – вологостійкий МДФ в кольорі Дуб Шато. Рама та полотно утеплене мінеральною ватою. Товщина рами – 100 мм. Товщина полотна – 93 мм. Замки – CLASS 257L (сувальдний) /CLASS 252R. Нержавіючий поріг. Нічна засувка. Антизрізи. Склопакет.
| Сторона відкриття | Права, Ліва |
|---|---|
| Розмір | 860×2050 мм, 960×2050 мм |
| Конструктив | Тип – 10 |
| Тип рами | цільногнутий профіль з терморозривом |
| Ширина рами | 122 мм з лиштвою |
| Товщина металу рами | 1.4 мм |
| Утеплення рами | мінеральна вата |
| Ущільнення | двоконтурне, “V”-подібне |
| Товщина полотна | 97 мм, торець зашитий МДФ |
| Товщина металу полотна | 1.0 мм |
| Утеплення полотна | базальтова вата + пінополістерол |
| Механізм нижній/верхній | KALE 252 / KALE 257 (сувальдний) або аналог |
| Петлі | 3 шт |
| Антизрізи | 2 шт |
| Додатково | Регулятор притвору/нічний замок/нержавіючий поріг/склопакет 2-х камерний |





