Конструктив Тип 4
Основні характеристики:

Детальні технічні характеристики
(існує можливість обрати індивідуальні характеристики)
| Товщина рами | 110 мм |
| Тип рами | гнутий профіль |
| Товщина металу рами | 1.4 мм |
| Утеплення рами | мінеральна вата |
| Покриття металевих частин | порошкове фарбування |
| Лиштва зовнішня | гнутий профіль, товщина металу 1.4 мм |
| Лиштва внутрішня | МДФ – 10 мм |
| Завіси | 3 шт |
| Антизрізи | 2 шт |
| Нержавіючий поріг | так / ні |
| Регулятор притвору | так |
| Товщина полотна | 81 мм |
| Лист металу зовнішній | 1.4 мм |
| Покриття зовнішнього листа металу | порошкове фарбування |
| Утеплення полотна | базальтова вата |
| Ущільнювач | 2 контури, Євроущільнювач V |
| МДФ накладка внутрішня | 10 мм |
| Лиштва внутрішня | МДФ – 10 мм |
| Дизайн зовнішньої сторони | на вибір серед наявних або індивідуальний дизайн |
| Дизайн внутрішньої сторони | на вибір серед наявних або індивідуальний дизайн |
| Замок верхній | Class 10/S-60/3R14 |
| Накладка на верхній замок | Накладка декоративна під сувальдний замок |
| Замок нижній | Apecs T52 |
| Накладка на нижній замок | Броненакладка |
| Ручка | на розеті |
| Циліндр | ключ – оберт |
| Пластикові заглушки | під ригеля від замків |
Конструкція дверей