Конструктив Тип 13
Основні характеристики:

Детальні технічні характеристики
(існує можливість обрати індивідуальні характеристики)
| Товщина рами | 90 мм |
| Тип рами | гнутий профіль |
| Товщина металу рами | 1.2 мм |
| Утеплення рами | мінеральна вата |
| Покриття металевих частин | порошкове фарбування |
| Завіси | 3 шт |
| Антизрізи | 3 шт |
| Нержавіючий поріг | ні |
| Регулятор притвору | так |
| Товщина полотна | 83 мм |
| Лист металу | 0.5 мм |
| Утеплення полотна | мінеральна вата |
| Ущільнювач | 2 контури, Євроущільнювач V |
| МДФ накладка зовнішня | 10 мм |
| МДФ накладка внутрішня | 10 мм |
| Лиштва зовнішня | МДФ – 16 мм, ширина 80 мм |
| Кріплення лиштви | знімна лиштва |
| Торцева планка | МДФ – 10 мм |
| Дизайн зовнішньої сторони | на вибір серед наявних або індивідуальний дизайн |
| Дизайн внутрішньої сторони | на вибір серед наявних або індивідуальний дизайн |
| Замок верхній | Avers T-57 |
| Накладка на верхній замок | накладка декоративна під сувальдний замок |
| Замок нижній | Avers T-52 |
| Накладка на нижній замок | броненакладка втоплена |
| Ручка | на розеті |
| Циліндр | ключ – оберт |
| Пластикові заглушки | під ригеля від замків |
Конструкція дверей