Конструктив Тип 12
Основні характеристики:

Детальні технічні характеристики
(існує можливість обрати індивідуальні характеристики)
| Товщина рами | 122 мм |
| Тип рами | гнутий профіль з терморозривом |
| Товщина металу рами | 1.4 мм |
| Утеплення рами | мінеральна вата |
| Покриття металевих частин | порошкове фарбування |
| Завіси | 3 шт |
| Антизрізи | 2 шт |
| Нержавіючий поріг | так / ні |
| Регулятор притвору | так |
| Товщина полотна | 97 мм |
| Лист металу | 0.5 мм |
| Утеплення полотна | мінеральна вата |
| Ущільнювач | 2 контури, Євроущільнювач V |
| Накладка зовнішня | МДФ – 16 мм |
| Накладка внутрішня | МДФ – 16 мм |
| Лиштва зовнішня | МДФ – 19 мм |
| Кріплення лиштви | знімна лиштва |
| Торцева планка | МДФ – 10 мм |
| Дизайн зовнішньої сторони | на вибір серед наявних або індивідуальний дизайн |
| Дизайн внутрішньої сторони | на вибір серед наявних або індивідуальний дизайн |
| Замок верхній | Ні |
| Замок нижній | Moturra 54.797 |
| Накладка на нижній замок | броненакладка врізна |
| Девіатор | так |
| Нічник | засувка дверна |
| Ручка | на розеті |
| Циліндр | ключ – оберт |
| Пластикові заглушки | під ригеля від замків |
| Додатково | посилені отвори під ригеля від замків |
Конструкція дверей