Конструктив Тип 10
Основні характеристики:

Детальні технічні характеристики
(існує можливість обрати індивідуальні характеристики)
| Товщина рами | 120 мм |
| Тип рами | гнутий профіль |
| Товщина металу рами | 1.4 мм |
| Утеплення рами | мінеральна вата |
| Покриття металевих частин | порошкове фарбування |
| Завіси | 3 шт |
| Антизрізи | 3 шт |
| Нержавіючий поріг | ні |
| Регулятор притвору | так |
| Товщина полотна | 114 мм |
| Лист металу | 0.8 мм |
| Утеплення полотна | мінеральна вата |
| Ущільнювач | 3 контури, Євроущільнювач V |
| МДФ накладка зовнішня | 16 мм |
| МДФ накладка внутрішня | 16 мм |
| Лиштва зовнішня | МДФ – 19 мм, ширина 80 мм |
| Кріплення лиштви | приховане кріплення |
| Торцева планка | МДФ – 10 мм |
| Дизайн зовнішньої сторони | на вибір серед наявних або індивідуальний дизайн |
| Дизайн внутрішньої сторони | на вибір серед наявних або індивідуальний дизайн |
| Замок верхній | Kale 257 |
| Накладка на верхній замок | Накладка сувальдна врізна |
| Замок нижній | Kale 252 |
| Накладка на нижній замок | Броненакладка врізна |
| Нічник | засувка дверна |
| Ручка | на розеті |
| Циліндр | ключ – оберт |
| Пластикові заглушки | під ригеля від замків |
Конструкція дверей