Тип рами – гнутий профіль, 3 згиби
Ширина рами – 100 мм
Товщина металу рами – 1.5 мм
Утеплення рами – мінеральна вата
Покриття металевих частин – термостійка фарба
Ущільнення – 2 контури, “V”-подібне
Товщина полотна – 80 мм
Товщина металу полотна – 1.5 мм
Утеплення полотна – мінеральна вата
Товщина МДФ накладки – -/16 мм
Лиштва – металева
Механізм нижній/верхній – APECS Т5 / AVERS R35/S8-CR, броненакладка
Серцевина – KALE
Петлі – 3 шт на підшипниках
Ручка – на розеті
Броненакладка – втоплена
Антизрізи – 2 шт
Додатково – поріг з нержавіючого металу, пластикові заглушки під ригеля
| Сторона відкриття | Права, Ліва |
|---|---|
| Розмір | 860×2050 мм, 960×2050 мм |
| Конструктив | Тип – 10 |
| Тип рами | гнутий профіль, 3 згиби, коробка зашита по периметру цільними пластинами |
| Ширина рами | 110 мм |
| Товщина металу рами | 1.5 мм |
| Утеплення рами | мінеральна вата |
| Ущільнення | 3 контура, “V”-подібне |
| Товщина полотна | 105 мм |
| Товщина металу полотна | 1.5 мм |
| Утеплення полотна | мінеральна вата |
| Механізм нижній/верхній | KALE 257 / KALE 252 + броненакладка |
| Петлі | 3 шт |
| Антизрізи | 3 шт |





