Тип рами – цільногнутий профіль
Ширина рами – 90 мм
Товщина металу рами – 1.2 мм
Утеплення рами – мінеральна вата
Ущільнення – двоконтурне, “V”-подібне
Товщина полотна – 80 мм, торець зашитий МДФ
Товщина металу полотна – 0.5 мм
Утеплення полотна – мінеральна вата
Товщина МДФ накладки – 10 мм/10 мм
Лиштва – з прихованим кріпленням, МДФ 16 мм
Механізм нижній/верхній – AVERS T-52 / APECS T-57 (сувальний)
Серцевина – Китай
Петлі – 3 шт, 27 мм, на підшипниках
Ручка – на розеті
Броненакладка – втоплена
Антизрізи – 3 шт
Двері в квартиру
Вхідні двері в квартиру Art 7
12 280,00 ₴
Вхідні двері в квартиру. Колір дверей ззовні – Клен Темно Сірий. Колір дверей зсередини – Клен Світло Сірий. Рама та полотно утеплене мінеральною ватою. Товщина рами – 90 мм. Товщина полотна – 80 мм. Замки – AVERS T-52 /APECS T-57. Антизрізи.
| Сторона відкриття | Права, Ліва |
|---|---|
| Розмір | 860×2050 мм, 960×2050 мм |
| Конструктив | Тип – 10 |
| Тип рами | цільногнутий профіль |
| Ширина рами | 90 мм |
| Товщина металу рами | 1.2 мм |
| Утеплення рами | мінеральна вата |
| Ущільнення | двоконтурне, “V”-подібне |
| Товщина полотна | 80 мм, торець зашитий МДФ |
| Товщина металу полотна | 0.5 мм |
| Утеплення полотна | мінеральна |
| Механізм нижній/верхній | AVERS T-52/ APECS T-57 (сувальдний) |
| Петлі | 3 шт |
| Антизрізи | 3 шт |





