Тип рами – цільногнутий профіль 100 мм
Ширина рами – 100 мм
Товщина металу рами – 1.4 мм
Утеплення рами – мінеральна вата
Ущільнення – двоконтурне, “V”-подібне
Товщина полотна – 93 мм
Товщина металу полотна – 0.8 мм
Утеплення полотна – мінеральна вата
Товщина МДФ накладки – 16 мм/16 мм
Лиштва – з прихованим кріпленням, МДФ-16 мм
Механізм нижній/верхній – KALE 252R /KALE 257L (сувальдний)
Серцевина – KALE або Шерлок
Петлі – 3 шт, 27 мм, на підшипниках
Ручка – на розеті
Броненакладка – втоплена
Антизрізи – 3 шт
Додатково – Регулятор притвору/нічний замок/вічко/нержавіючий поріг
Двері в квартиру
Вхідні двері в квартиру Art 28
15 930,00 ₴
Вхідні двері в квартиру. Колір дверей – Спил Дерева Коньячний з обох сторін. Дві декоративні вставки з чорного акрилу (втоплені). Рама та полотно утеплене мінеральною ватою. Товщина рами – 100 мм. Товщина полотна – 93 мм. Замки – KALE 252R /KALE 257L. Нержавіючий поріг. Нічна засувка. Антизрізи.
| Сторона відкриття | Права, Ліва |
|---|---|
| Розмір | 860×2050 мм, 960×2050 мм |
| Конструктив | Тип – 10 |
| Товщина рами | цільногнутий профіль 100 мм |
| Ширина рами | 100 мм |
| Товщина металу рами | 1.4 мм |
| Утеплення рами | мінеральна вата |
| Ущільнення | двоконтурне, “V”-подібне |
| Товщина полотна | 93 мм, торець зашит МДФ |
| Товщина металу полотна | 0.8 мм |
| Утеплення полотна | мінеральна вата |
| Механізм нижній/верхній | KALE 252R /KALE 257L (сувальдний) |
| Петлі | 3 шт |
| Антизрізи | 3 шт |
| Додатково | Регулятор притвору/нічний замок/вічко/нержавіючий поріг |





